BADANIE:

1,3,5-Trichlorobenzen - badanie ścieków

1,3,5-Trichlorobenzen

Cena: 168,99 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia:

Data dostawy pojemników do Klienta
(Możesz zaznaczyć kiedy chcesz otrzymać zestaw do poboru)

Data odbioru próbek od Klienta
(Odbieramy próbki od poniedziałku do czwartku)

Wynik

Zaznacz jeżeli potrzebujesz pomocy Próbobiorcy. Standardowy termin wizyty to 7 dni. Możesz podać inny sugerowany, późniejszy termin wizyty. Ostateczny termin zostanie uzgodniony telefonicznie.
Kontynuuj zakupy

Opis badania

1,3,5-trichlorobenzen (TCB) to związek organiczny stanowiący bardzo duże zagrożenie zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla człowieka. Biorąc pod uwagę inne, pochodne mieszaniny TCB, ta konkretna nie jest efektem procesu chlorowania benzenu – powstaje ona w wyniku tzw. reakcji Sandmeyera. Substancja jest bezbarwna i ma szerokie zastosowanie w przemyśle. Z racji stwarzania zagrożenia dla przyrody i ludzi, zakłady odprowadzające ścieki bezpośrednio do urządzeń kanalizacyjnych muszą regularnie przeprowadzać odpowiednie badanie.

Jego celem jest upewnienie się, że stężenie TCB nie przekracza określonych norm. Są one bardzo dokładnie ustalone przez rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia i zgodnie z nim nasze laboratorium przeprowadza specjalistyczne testy. Istniejemy na rynku od wielu lat i możemy pochwalić się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale także doskonałą opinią pośród Klientów. Wszystkie badania ścieków wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami. Korzystamy z nowoczesnej aparatury laboratoryjnej i każdą analizę przeprowadzamy w odpowiednio przygotowanych warunkach. Za jej realizację odpowiedzialny jest zespół profesjonalnych pracowników z wieloletnim stażem pracy. To gwarancja, że każde badanie ścieku będzie rzetelne, a jego wyniki maksymalnie miarodajne.

Aby zlecić nam analizę, wystarczy już teraz skorzystać z powyższej oferty. Najwygodniejsza opcja to samodzielne pobranie odpowiedniej ilości próbki ścieku. Żeby to zrobić, wystarczy zaznaczyć dogodny termin na wizytę kuriera. Dostarczy on specjalne przygotowane pojemniki do przechowywania i transportu próbek, które następnie odbierze od Państwa i przywiezie do naszego laboratorium. Ponieważ badania ścieków mogą być zlecane przez różne instytucje, w tym przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne, oferujemy również pomoc naszego pracownika. Kompleksowo przeszkolony, mający wszystkie wymagane pozwolenia próbobiorca, przyjedzie pod wskazany adres i przygotuje płyn do analizy.

Oferujemy tanie, ale jednocześnie precyzyjne i pewne badanie ścieku. Zlecenia przyjmujemy nie tylko do przedsiębiorców, ale także od osób prywatnych. Gwarantujemy sprawność działania i sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy już teraz do skorzystania z naszej oferty. Na stronie internetowej przygotowaliśmy dokładną instrukcję, która krok po kroku prowadzi przez proces prawidłowego przygotowania próbek.

1,3,5-Trichlorobenzen jest to chlorowana pochodna benzenu.

Badania wody wykonujemy m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Opole, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Konin, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Inowrocław, Mysłowice.

Realizacja zlecenia

Pomocne informacje

DANE KONTAKTOWE

Ul. Chochołowska 28/213 IIp.
43-346 Bielsko-Biała

Kom. 530 986 245
Tel. 33 818 84 65


biuro@analizawody.pl

Poniedziałek-Czwartek 9.00-17.00
Piątek 7.00-15.00