BADANIE:

ID128: Woda w cysternach, zbiornikach magazynujących wodę w środkach transportu lądowego/wodnego/powietrznego

Woda w opakowaniach, przeznaczona do spożycia. Woda w cysternach, w zbiornikach magazynujących wodę, w środkach transportu.

Cena: 289,99 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia:

Data dostawy pojemników do Klienta
(Możesz zaznaczyć kiedy chcesz otrzymać zestaw do poboru)

Data odbioru próbek od Klienta
(Odbieramy próbki od poniedziałku do czwartku)

Wynik

Zaznacz jeżeli potrzebujesz pomocy Próbobiorcy. Standardowy termin wizyty to 7 dni. Możesz podać inny sugerowany, późniejszy termin wizyty. Ostateczny termin zostanie uzgodniony telefonicznie.
Kontynuuj zakupy

Opis badania

Chcą Państwo mieć pewność, że woda magazynowana w różnego rodzaju zbiornikach jest w pełni zdatna do picia i bezpieczna dla zdrowia człowieka? Dzięki naszej ofercie będzie to naprawdę proste. Jako profesjonalne laboratorium z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy rzetelną i precyzyjną analizę mikrobiologiczną wody. W powyższej ofercie proponujemy przeprowadzenie takiego badania z opcją pobrania próbek we własnym zakresie. Kurier w ustalonym dniu dostarcza specjalne pojemniki, a następnie przyjeżdża po ich odbiór i przywozi do laboratorium.

Woda w opakowaniach, przeznaczona do spożycia. Woda w cysternach, w zbiornikach magazynujących wodę, w środkach transportu. Stojąca przez dłuższy czas w zbiornikach woda może stać się idealnym miejscem do rozwoju wielu groźnych dla zdrowia bakterii. To badanie mikrobiologiczne wykonywane jest pod kątem obecności w niej następujących mikroorganizmów:

- escherichia coli – beztlenowa bakteria, pałeczka okrężnicy wywołuje u człowieka bardzo poważne zakażenia układu pokarmowego oraz moczowego,

- enterokoków kałowych – obecność tych bakterii najczęściej oznacza zanieczyszczenie wody ludzkimi odchodami, jest groźna dla zdrowia i trudna w leczeniu, odporna na wiele antybiotyków,

- pseudomonas aeruginosa – pałeczka ropy błękitnej, bakteria bardzo często odpowiedzialna jest za wewnątrzszpitalne zakażenia, trudna w leczeniu z racji dużej odporności na antybiotyki.

- Ogólna liczba mikroorganizmów w 36±2°C po 48h.

W ramach tej oferty możemy zaproponować dodatkowo pomoc naszego doświadczonego pracownika. Kompetentna osoba przyjeżdża pod wskazany adres i osobiście pobiera wodę do badania mikrobiologicznego, dostarczając następnie próbki do naszego laboratorium. Skorzystanie z tej opcji wydłuża jednak czas realizacji przeciętnie do 9 dni. Pomoc specjalisty jest konieczna między innymi wtedy, gdy analiza wykonywana jest na zlecenie sanepidu.

W przypadku analizy mikrobiologicznej badanie powinno rozpocząć się od 8h do 12h od chwili poboru. Wynik analizy z opcją poboru samodzielnego może być obarczony błędem, ponieważ paczka kurierska dostarczana jest wciągu 24h.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Profesjonalna analiza mikrobiologiczna to najlepszy sposób na to, aby upewnić się, że woda zgromadzona w zbiornikach jest bezpieczna i w pełni zdatna do picia.

Badania wody wykonujemy m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Opole, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Konin, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Inowrocław, Mysłowice.

Realizacja zlecenia

Pomocne informacje

DANE KONTAKTOWE

Ul. Chochołowska 28/213 IIp.
43-346 Bielsko-Biała

Kom. 530 986 245
Tel. 33 818 84 65


biuro@analizawody.pl

Poniedziałek-Czwartek 9.00-17.00
Piątek 7.00-15.00
Bezpieczne płatności