O Nas

Serwis Analizawody.pl został stworzony z przekonania o potrzebie podnoszenia stanu higieny wody pitnej. Jest odpowiedzią na rosnąca świadomość społeczną w zakresie zdrowia i ochrony środowiska. Długoletnia działalność Naszej firmy świadczącej profesjonalne usługi i specjalnie opracowane rozwiązania w zakresie higieny, zwalczania bakterii i uzdatniania wody spowodowała chęć stworzenia nowoczesnego i pewnego „narzędzia” którego priorytetem jest komfort Klienta oraz skrócenie czasu związanego z kontrolą stanu wody lub ścieków.

Podążając za duchem czasu oraz wykorzystując zdobyte doświadczenie powstała koncepcja Naszego serwisu. Każdy Klient, zarówno Indywidualny jak i Firmowy ma możliwość samodzielnie wybrać dogodny termin oraz interesujący go zakres badań wody lub ścieków. Istnieje również możliwość skorzystania z Naszych zestawów, które zostały opracowane przez grupę specjalistów na podstawie wytycznych Sanepidu (PSSE, WSSE, PIS), najczęściej pojawiających się problemów oraz zapytań związanych z analizą wody i ścieków. Większość zestawów w Naszym sklepie jest zgodne z rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, normami branżowymi oraz wymaganiami Sanepidów.
Naszym celem jest świadczenie usług oraz rozwiązań na najwyższym poziomie. Cel ten realizujemy poprzez stałe podnoszenie jakości oferowanych usług, budowanie dobrych relacji z Naszymi Klientami, wyznaczanie coraz wyższych standardów oraz podążanie za światowymi trendami w tematyce analizy wody.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz szybkość wykonywanych transakcji informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba dokonująca u Nas zakupów miała gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości usługi, jak i samego procesu. Sklep internetowy Analizawody.pl gwarantuje, że transakcje i płatności są bezpieczne, gdyż są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów.
Dzień za dniem pracujemy, aby być dla Naszych Klientów partnerem, na którym można polegać.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszych usług!Nasi partnerzy:

logo%20ostateczne-01-01.png

logopack%20ostateczne-01.png

logo.png

Realizacja zlecenia

Pomocne informacje

DANE KONTAKTOWE

Ul. Chochołowska 28/213 IIp.
43-346 Bielsko-Biała

Kom. 530 986 245
Tel. 33 818 84 65


biuro@analizawody.pl

Poniedziałek-Czwartek 9.00-17.00
Piątek 7.00-15.00
Bezpieczne płatności