BADANIE:

1,2-Dichlorobenzen - badanie ścieków

1,2-Dichlorobenzen

Cena: 168,99 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia:

Data dostawy pojemników do Klienta
(Możesz zaznaczyć kiedy chcesz otrzymać zestaw do poboru)

Data odbioru próbek od Klienta
(Odbieramy próbki od poniedziałku do czwartku)

Wynik

Zaznacz jeżeli potrzebujesz pomocy Próbobiorcy. Standardowy termin wizyty to 7 dni. Możesz podać inny sugerowany, późniejszy termin wizyty. Ostateczny termin zostanie uzgodniony telefonicznie.
Kontynuuj zakupy

Opis badania

Związek organiczny 1,2-dichlorobenzen jest bardzo powszechnie wykorzystywany w przemyśle. Składa się on z dwóch sąsiadujących ze sobą atomów chloru i powstaje jako produkt uboczny przy wytwarzaniu chlorobenzenu. Doskonale sprawdza się on między innym jako rozpuszczalnik, stanowiąc w wielu branżach ważny półprodukt. Stosuje się go także w procesie produkcji substancji agrochemicznych oraz środków owadobójczych (przede wszystkim przeciwko szarańczy i termitom). Często wykorzystywany jest on również do usuwania zanieczyszczeń węglowych z powierzchni elementów metalowych. Może wywoływać podrażnienia dróg oddechowych oraz oczu, a większym stężeniu stanowi bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Związek ten jest również groźny dla środowiska i dlatego stosujące go zakłady przemysłowe powinny regularnie wykonywać specjalistyczne badanie ścieku.

Dzięki naszej ofercie dokonanie takiej analizy będzie proste i tanie, a przy tym wyjątkowo pewne. Nasze laboratorium dysponuje nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi i świetnie przygotowanymi do swojej pracy specjalistami. Badanie ścieków możemy wykonać zarówno na zlecenie osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. W każdym przypadku gwarantujemy najwyższą jakość oraz sprawne działanie. Zlecając badania, można zdecydować się na opcję samodzielnego pobrania próbki ścieku. Wystarczy przy zamówieniu wybrać konkretną datę dostawy oraz odbioru przez kuriera specjalnych pojemników. Zapewniają one odpowiednie warunki do przechowywania i transportu płynu, dzięki czemu przeprowadzone w naszym laboratorium analizy będą w pełni rzetelne.

Jednocześnie mogą Państwo skorzystać z pomocy naszego pracownika. W umówionym terminie (przeciętnie do 9 dni) przyjedzie on pod wskazany adres i pobierze materiały do analizy. Ponieważ badania wykonujemy zgodnie z normami określonymi przez przepisy, ich wyniki są akceptowane między innymi przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne. Jeśli analiza jest zlecana przez takie instytucje, sugerujemy skorzystanie z pomocy naszego pracownika. To osoba akredytowana, która posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania swojej pracy.

Zapraszamy już teraz do skorzystania z naszej oferty i do składania zamówień. Samodzielne przygotowanie ścieków do analizy jest bardzo proste. Szczegółową instrukcję, która krok po kroku prezentuje całą procedurę, można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zadbamy o to, aby każdy Klient miał pewność, że ścieki odprowadzane do kanalizacji są bezpieczne dla środowiska oraz dla ludzi.

1,2-Dichlorobenzen- organiczny związek, będący pochodną benzenu składający się z dwóch sąsiadujących ze sobą centrów chloru.

Badania wody wykonujemy m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Opole, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Konin, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Inowrocław, Mysłowice.

Realizacja zlecenia

Pomocne informacje

DANE KONTAKTOWE

Ul. Chochołowska 28/213 IIp.
43-346 Bielsko-Biała

Kom. 530 986 245
Tel. 33 818 84 65


biuro@analizawody.pl

Poniedziałek-Czwartek 9.00-17.00
Piątek 7.00-15.00
Bezpieczne płatności