BADANIE:

Woda basenowa- Kwas izocyjanurowy

Woda basenowa- Kwas izocyjanurowy

Cena: 223,99 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia:

Data dostawy pojemników do Klienta
(Możesz zaznaczyć kiedy chcesz otrzymać zestaw do poboru)

Data odbioru próbek od Klienta
(Odbieramy próbki od poniedziałku do czwartku)

Wynik

Zaznacz jeżeli potrzebujesz pomocy Próbobiorcy. Standardowy termin wizyty to 7 dni. Możesz podać inny sugerowany, późniejszy termin wizyty. Ostateczny termin zostanie uzgodniony telefonicznie.
Kontynuuj zakupy

Opis badania

Obowiązkiem każdego zarządcy basenu jest dbanie o bezpieczeństwo osób odwiedzających to miejsce. Bardzo istotnym punktem jest tutaj uzdatnianie wody. W większości przypadków zbiorniki takie tworzą wręcz idealne środowisko do rozwoju różnego rodzaju bakterii, drobnoustrojów, grzybów, a nawet pleśni. Nie wszystkie z nich są oczywiście groźne dla zdrowia człowieka, ale ryzyko zawsze występuje i dlatego dezynfekcja musi być realizowana regularnie.

W dzisiejszych czasach najczęściej przeprowadza się dezynfekcję z wykorzystaniem chloru, w którym zawarty jest kwas izocyjanurowy. Jest to stabilizator, który zapobiega niepożądanej utracie chloru, szczególnie w przypadku wysokiego nasłonecznienia. Aktualnie obowiązujące przepisy dokładnie określają, jakie może być jego maksymalne stężenie na litr w niecce basenowej. Odpowiednio przeprowadzona analiza wody pozwala na stałe kontrolowanie tego parametru i upewnianie się tym samym, że zbiornik jest bezpieczny dla ludzi i spełnia określone prawem normy.

Łatwe do wykonania badanie wody z basenu

Każda osoba zamawiająca nasz zestaw decyduje się na skorzystanie z pomocy naszego pracownika. Próbobiorca przyjedzie pod adres podany w zamówieniu i pobierze próbkę wody z punktu wskazanego przez klienta.

Specjalistyczne metody analizy laboratoryjnej

Nasza oferta to ogromna wygoda, oszczędność czasu oraz pieniędzy. Doświadczeni pracownicy zajmą się badaniem, którego wyniki wysyłane są na przykład drogą elektroniczną. Działamy zgodnie z przepisami prawa, mamy wszystkie wymagane pozwolenia i nowoczesny sprzęt laboratoryjny.

Wykonana z naszą pomocą analiza w basenach to pewność bardzo dokładnych wyników. Dzięki nam można zadbać o bezpieczeństwo osób odwiedzających basen, stale kontrolując jakość wody w niecce basenowej. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Badania wody wykonujemy m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Opole, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Konin, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Inowrocław, Mysłowice.

Realizacja zlecenia

Pomocne informacje

DANE KONTAKTOWE

Ul. Chochołowska 28/213 IIp.
43-346 Bielsko-Biała

Kom. 530 986 245
Tel. 33 818 84 65


biuro@analizawody.pl

Poniedziałek-Czwartek 9.00-17.00
Piątek 7.00-15.00
Bezpieczne płatności