BADANIE:

ID189: Badanie pod kątem jakości wody w kąpielisku

Woda powierzchniowa. Badanie pod kątem jakości wody w kąpielisku

Cena: 499,99 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia:

Data dostawy pojemników do Klienta
(Możesz zaznaczyć kiedy chcesz otrzymać zestaw do poboru)

Data odbioru próbek od Klienta
(Odbieramy próbki od poniedziałku do czwartku)

Wynik

Zaznacz jeżeli potrzebujesz pomocy Próbobiorcy. Standardowy termin wizyty to 7 dni. Możesz podać inny sugerowany, późniejszy termin wizyty. Ostateczny termin zostanie uzgodniony telefonicznie.
Kontynuuj zakupy

Opis badania

Jednym z istotniejszych zadań, którym musi zajmować się każdy zarządca publicznego kąpieliska, jest troska o należytą czystość wody powierzchniowej. Różnego rodzaju chemia dostająca się do rzek, czy po prostu rozwój bakterii i drobnoustrojów w zbiorniku, mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka, a w szczególności dla dzieci. Dzięki naszej ofercie można przeprowadzać kompleksowe badania jakości wody w kąpieliskach, w wygodny i niedrogi sposób, ale jednocześnie z gwarancją najwyższej jakości.

Próbki do badania, z wykorzystaniem zakupionego produktu, pobiorą dla Państwa doświadczeni i przeszkoleni próbkobiorcy. Zawsze profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy i gwarantujemy tym samym pełne zadowolenie osobom korzystającym z tej oferty.

Specjalistyczna analiza wody w kąpieliskach

Bazujemy na swoim doświadczeniu i dlatego każda analiza próbek z kąpielisk jest wykonywana w sposób rzetelny i dokładny. Posiadamy do tego doświadczony zespół, jak i nowoczesną aparaturę oraz wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym wyniki są zawsze w pełni miarodajne.

Poniższy zestaw pozwala na wykonanie następujących badań jakościowych wody:

  • Zakwity sinic,
  • Osady smoliste, przedmioty pływające,
  • Liczba Escherichia coli,
  • Liczba enterokoków kałowych.

Po uzyskaniu wyników przekazujemy je drogą elektroniczną, na wskazany w zamówieniu adres e-mail bądź wysyłamy metodą tradycyjną. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Regularnie prowadzone badania to pewność, że korzystanie z kąpieliska jest w pełni bezpieczne.

U nas analizy próbki/-ek wody są wykonywane metodykami akredytowanymi, natomiast pobory próbki/-ek są nieakredytowane.

Badania wody wykonujemy m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Opole, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Konin, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Inowrocław, Mysłowice.

Realizacja zlecenia

Pomocne informacje

DANE KONTAKTOWE

Ul. Chochołowska 28/213 IIp.
43-346 Bielsko-Biała

Kom. 530 986 245
Tel. 33 818 84 65


biuro@analizawody.pl

Poniedziałek-Czwartek 9.00-17.00
Piątek 7.00-15.00
Bezpieczne płatności